Data ostatniej aktualizacji: 2026-10-07
- Najtańsze elektryczne Gazelle kosztują obecnie około 11 000 zł.
- Paris C7 ma silnik Bosch Active Line 40 Nm i najlepiej pasuje do spokojnej jazdy miejskiej.
- Grenoble jest bardziej rozbudowaną rodziną – od wersji 50 Nm po C5 z Performance Line 75 Nm i paskiem Gates.
- Ultimate C380 i Avignon C380 mają Bosch Performance Line PX 85 Nm oraz akumulatory do 800 Wh, ale różnią się charakterem: Ultimate jest bardziej aktywny, a Avignon bardziej komfortowy.
- Eclipse C380 ma Bosch Performance Line CX 85 Nm, akumulator 750 Wh i bardziej turystyczno-sportowe nastawienie.
- Cabby C380 jest rodzinnym longtailem. Podana przez Gazelle cena bazowa 26 499 zł nie obejmuje akumulatora.
- Nie wszystkie Gazelle mają Boscha – przykładowo Chamonix C5 korzysta z Shimano EP6, a Easyflow C7 z Shimano EP5.
Najważniejsze modele rowerów elektrycznych Gazelle 2026
Polska oferta Gazelle jest znacznie szersza niż kilka najbardziej rozpoznawalnych rodzin. Obejmuje również m.in. Orange, Chamonix, Easyflow, Medeo, Makki, Bloom czy Miss Grace. Poniżej skupiamy się na modelach, które najlepiej pokazują różnice między miejskim, komfortowym, turystycznym i transportowym segmentem marki.
Paris C7 – prosty Gazelle do miasta
Paris C7 jest jednym z podstawowych rowerów elektrycznych Gazelle. Ma centralny silnik Bosch Active Line w systemie Smart System o momencie 40 Nm, 7-biegową piastę Shimano Nexus oraz akumulator 400 Wh. Za dopłatą można wybrać wersję 500 Wh.
To konfiguracja stworzona przede wszystkim z myślą o spokojnych dojazdach, ścieżkach rowerowych i jeździe po płaskim lub lekko pofałdowanym terenie. W takim zastosowaniu nie ma potrzeby dopłacania do mocniejszego silnika tylko po to, aby mieć więcej Nm. Jeżeli jednak regularnie pokonujesz wyraźniejsze podjazdy albo jeździsz z większym obciążeniem, mocniejszy Grenoble może lepiej odpowiadać Twoim potrzebom.
Cena katalogowa Paris C7: 11 099 zł z akumulatorem 400 Wh. Gazelle oferuje również Paris C7 HMB, którego cena w aktualnym katalogu zaczyna się od 10 999 zł.
Grenoble – komfortowy Gazelle do codziennej jazdy
Grenoble jest jedną z najbardziej rozbudowanych rodzin Gazelle. Poszczególne warianty łączy wygodna pozycja i codzienna praktyczność, ale różnią się napędem, akumulatorem i wyposażeniem.
Grenoble C7+ korzysta z Bosch Active Line Plus 50 Nm, 7-biegowej piasty Shimano Nexus i akumulatora 500 Wh. Kosztuje od 15 099 zł.
Grenoble C8 ma silnik Active Line Plus 50 Nm, 8-biegową piastę Shimano Nexus oraz akumulator 540 Wh, z możliwością dopłaty do 600 Wh. Cena zaczyna się od 15 499 zł.
Grenoble C8+ wykorzystuje ten sam silnik 50 Nm i akumulatory 540 lub 600 Wh, ale oferuje bogatsze wyposażenie, w tym wyświetlacz Bosch Kiox 300. Cena katalogowa wynosi od 17 099 zł.
Grenoble C5 jest wyraźnie mocniejszy. Bosch Performance Line zapewnia 75 Nm, a 5-biegowa piasta Shimano Nexus współpracuje z paskiem Gates. Do wyboru są akumulatory 540 i 600 Wh. Cena zaczyna się od 18 899 zł.
Do spokojnej jazdy miejskiej C7+, C8 lub C8+ zapewniają już duży zapas możliwości. C5 staje się ciekawszy przy częstszych podjazdach, większym obciążeniu albo wtedy, gdy zależy Ci na napędzie pasowym.

HeavyDutyNL C7 – miejski rower transportowy
HeavyDutyNL C7 jest użytkowym rowerem miejskim z charakterystycznym przednim bagażnikiem. Wersja elektryczna ma Bosch Active Line w systemie Smart System o momencie 40 Nm, 7-biegową piastę Shimano Nexus oraz akumulator 400 Wh, który można zamienić na 500 Wh.
Najlepiej sprawdzi się przy codziennych zakupach, dojazdach i przewożeniu torby czy mniejszego bagażu. Nie należy jednak utożsamiać go z dużym rowerem cargo przeznaczonym do wożenia bardzo ciężkich ładunków lub kilkorga dzieci.
Cena katalogowa HeavyDutyNL C7: 12 399 zł z akumulatorem 400 Wh.

Ultimate C380 – na dłuższe trasy i bardziej aktywną jazdę
Ultimate zachowuje komfort charakterystyczny dla Gazelle, ale pozycja rowerzysty jest bardziej aktywna niż w Avignon czy Grenoble. Dzięki temu dobrze pasuje do osób, które oprócz codziennych dojazdów regularnie wybierają się na dłuższe wycieczki.
Ultimate C380 ma centralny silnik Bosch Performance Line PX. Gazelle podaje standardowy moment 85 Nm oraz możliwość zwiększenia go do 90 Nm za pomocą aplikacji Bosch w kompatybilnej konfiguracji.
Napęd wykorzystuje bezstopniową przekładnię Enviolo Trekking i pasek Gates. Do wyboru są akumulatory 540, 600 i 800 Wh. Dla największego z nich Gazelle podaje zasięg od około 72 do 184 km, zależnie od warunków i sposobu jazdy.
Cena katalogowa Ultimate C380: 21 799 zł z akumulatorem 540 Wh. Wersja 600 Wh kosztuje 700 zł więcej, a 800 Wh – 2000 zł więcej.
Avignon C380 – przede wszystkim komfort
Avignon stawia przede wszystkim na wygodę. Bardzo wyprostowana pozycja, nisko poprowadzona rama, szerokie opony, amortyzacja i komfortowe siodło sprawiają, że jest to propozycja dla osób, które bardziej niż sportowej pozycji oczekują łatwego wsiadania i spokojnej jazdy.
Avignon C380 korzysta z tego samego Bosch Performance Line PX 85 Nm co Ultimate C380. Ma bezstopniową przekładnię Enviolo Trekking, pasek Gates oraz akumulatory 540, 600 lub 800 Wh.
Dla akumulatora 800 Wh Gazelle podaje zasięg od około 68 do 173 km. Są to dane producenta, dlatego górnej wartości nie należy traktować jako gwarantowanego wyniku.
Cena katalogowa Avignon C380: 21 799 zł z akumulatorem 540 Wh. Dopłaty do 600 i 800 Wh wynoszą odpowiednio 700 oraz 2000 zł.

Eclipse C380 – turystyczno-sportowy charakter
Eclipse jest bardziej dynamiczną konstrukcją niż typowe miejskie Gazelle. C380 ma Bosch Performance Line CX o momencie 85 Nm, akumulator 750 Wh, bezstopniową przekładnię Enviolo Trekking i pasek Gates.
Szerokie opony 60-584 oraz amortyzowany widelec sprawiają, że rower dobrze radzi sobie na asfalcie, drogach rowerowych i utwardzonych trasach o gorszej nawierzchni. Można nim również zjechać na łatwe drogi szutrowe, ale nie jest to e-MTB przeznaczony do technicznej jazdy w terenie.
Gazelle podaje dla akumulatora 750 Wh zasięg od około 83 do 158 km.
Cena katalogowa Eclipse C380: 27 199 zł. W ofercie znajduje się także Eclipse C380 LTD za 24 999 zł.
Eclipse Speed – wspomaganie do 45 km/h
Eclipse Speed nie jest standardowym pedelekiem wspomagającym do 25 km/h. Ma Bosch Performance Line Speed o momencie 85 Nm, akumulator 750 Wh, przekładnię Enviolo Heavy Duty i pasek Gates. Wspomaganie działa do 45 km/h.
Cena katalogowa Eclipse Speed: 30 699 zł.
Cabby C380 – rodzinny longtail
Cabby C380 jest rowerem typu longtail z wydłużonym tylnym bagażnikiem, przygotowanym do przewożenia dzieci i większej ilości bagażu. Napęd tworzą Bosch Performance Line CX 85 Nm, przekładnia Enviolo Heavy Duty oraz pasek Gates.
Polski konfigurator Gazelle oferuje akumulator 545 lub 800 Wh. Dla tych wersji producent podaje odpowiednio około 42–107 km oraz 59–156 km zasięgu.
Trzeba natomiast uważać na sposób prezentowania ceny. W konfiguratorze 26 499 zł jest ceną roweru bez akumulatora. Akumulator 545 Wh wymaga dopłaty 1300 zł, a 800 Wh – 2700 zł. Kompletna konfiguracja kosztuje więc odpowiednio około 27 799 zł lub 29 199 zł.
Porównanie wybranych modeli Gazelle
Po opisach poszczególnych rodzin łatwiej zobaczyć, gdzie leżą najważniejsze różnice. Poniższa tabela zbiera podstawowe parametry najczęściej porównywanych wersji.
| Model | Silnik | Moment | Akumulator | Przekładnia | Cena bazowa |
|---|---|---|---|---|---|
| Paris C7 | Bosch Active Line | 40 Nm | 400–500 Wh | Nexus 7 | 11 099 zł |
| Grenoble C7+ | Bosch Active Line Plus | 50 Nm | 500 Wh | Nexus 7 | 15 099 zł |
| Grenoble C8+ | Bosch Active Line Plus | 50 Nm | 540–600 Wh | Nexus 8 | 17 099 zł |
| Grenoble C5 | Bosch Performance Line | 75 Nm | 540–600 Wh | Nexus 5 + Gates | 18 899 zł |
| Ultimate C380 | Bosch Performance Line PX | 85 Nm* | 540–800 Wh | Enviolo + Gates | 21 799 zł |
| Avignon C380 | Bosch Performance Line PX | 85 Nm* | 540–800 Wh | Enviolo + Gates | 21 799 zł |
| Eclipse C380 | Bosch Performance Line CX | 85 Nm | 750 Wh | Enviolo + Gates | 27 199 zł |
| Cabby C380 | Bosch Performance Line CX | 85 Nm | 545 lub 800 Wh | Enviolo Heavy Duty + Gates | 26 499 zł** |
* Gazelle podaje dla Performance Line PX standardowo 85 Nm i możliwość zwiększenia do 90 Nm w kompatybilnej konfiguracji. Dostępność zmian parametrów w systemie Bosch zależy od konkretnej jednostki i ustawień dopuszczonych przez producenta roweru.
** W przypadku Cabby C380 cena 26 499 zł dotyczy konfiguracji bez akumulatora. Akumulator 545 Wh kosztuje dodatkowo 1300 zł, a 800 Wh – 2700 zł.
Ile kosztują rowery elektryczne Gazelle w Polsce?
Nowe elektryczne Gazelle zaczynają się obecnie w okolicach 11 tys. zł. Popularne wersje Grenoble kosztują około 15–19 tys. zł, a bardziej zaawansowane Ultimate i Avignon przekraczają 20 tys. zł. Eclipse, Cabby oraz inne modele z wyższej części gamy wchodzą już w zakres około 25–31 tys. zł.
Sama cena widoczna przy nazwie modelu nie zawsze mówi jednak, ile zapłacisz za interesującą Cię konfigurację. Znaczenie mają rocznik, dostępność i przede wszystkim pojemność akumulatora. W Ultimate czy Avignon większy akumulator podnosi cenę o kilkaset lub kilka tysięcy złotych, a w przypadku Cabby nie jest on w ogóle wliczony w prezentowaną cenę bazową.
Który rower elektryczny Gazelle wybrać?
Specyfikacja podpowiada sporo, ale ostateczny wybór warto oprzeć przede wszystkim na trasach, które rzeczywiście będziesz pokonywać.
Do spokojnej jazdy miejskiej: Paris C7. Silnik 40 Nm jest rozsądnym rozwiązaniem, jeśli jeździsz głównie po płaskim terenie i nie przewozisz dużego obciążenia.
Do miasta i regularnych wycieczek: Grenoble C8 lub C8+. Otrzymujesz wygodną geometrię, 50 Nm i akumulator do 600 Wh bez wchodzenia w najwyższy przedział cenowy.
Na bardziej pagórkowate trasy: Grenoble C5. Performance Line 75 Nm daje większy zapas podczas podjazdów, a pasek Gates ogranicza potrzebę bieżącej pielęgnacji napędu.
Na dłuższe wycieczki i bardziej aktywną jazdę: Ultimate C380. Silnik PX, bezstopniowa przekładnia i możliwość zastosowania akumulatora 800 Wh tworzą bardzo uniwersalny zestaw turystyczny.
Dla maksymalnie wyprostowanej pozycji: Avignon. Pod względem napędu może być bardzo podobny do Ultimate C380, ale oferuje inną geometrię i spokojniejszy, bardziej komfortowy charakter.
Na asfalt, długie wyprawy i łatwe szutry: Eclipse C380. Ma duży akumulator w standardzie, szerokie opony i bardziej aktywną charakterystykę prowadzenia.
Do przewożenia dzieci i większego bagażu: Cabby C380. W tym przypadku ważniejsze od samego momentu silnika są konstrukcja longtail, stabilność, masa roweru i dostępność odpowiednich akcesoriów.
Jeżeli dopiero zaczynasz szukać roweru elektrycznego i nie wiesz jeszcze, jaki typ będzie odpowiedni, pomocny może być również nasz przewodnik po wyborze roweru elektrycznego.
Jakie silniki stosuje Gazelle?
W polskiej ofercie dominuje Bosch, ale nie wszystkie elektryczne Gazelle korzystają z tego systemu. Dlatego przy porównywaniu modeli dobrze patrzeć nie tylko na nazwę roweru, lecz także na konkretną jednostkę napędową.
Bosch Active Line, Performance Line i CX
Active Line 40 Nm jest nastawiony przede wszystkim na spokojną jazdę. Active Line Plus 50 Nm daje więcej zapasu na dłuższych trasach i łagodnych podjazdach, a Performance Line 75 Nm jest mocniejszą jednostką do cięższych rowerów i bardziej zróżnicowanego terenu.
Performance Line PX w Ultimate C380 i Avignon C380 ma według Gazelle 85 Nm i możliwość zwiększenia do 90 Nm w zgodnej konfiguracji.
Eclipse C380 oraz Cabby C380 wykorzystują natomiast Performance Line CX o momencie 85 Nm według aktualnych kart tych konkretnych modeli.
Sama wartość momentu obrotowego nie powinna jednak decydować o zakupie. Na charakter wspomagania wpływają również oprogramowanie, przełożenia, masa całego zestawu, kadencja i sposób, w jaki producent skonfigurował napęd.
Więcej o różnicach konstrukcyjnych przeczytasz w naszym porównaniu silnika centralnego i silnika w piaście.
Gazelle z napędami Shimano
Dobrym przykładem jest Chamonix C5 z Shimano EP6. Silnik ma 85 Nm, a do wyboru są akumulatory 504 i 630 Wh.
Easyflow C7 korzysta natomiast z Shimano EP5 o momencie 50 Nm. W tym modelu dostępne są akumulatory 418, 504 oraz 630 Wh.
To pokazuje, dlaczego przed zakupem warto sprawdzić dokładną wersję roweru zamiast zakładać, że każdy elektryczny Gazelle działa w tym samym ekosystemie.
Akumulator i zasięg – jak czytać dane Gazelle?
Większa pojemność akumulatora zwiększa potencjalny zasięg, ale sama liczba Wh nie pozwala z góry określić, ile kilometrów rzeczywiście przejedziesz.
Na zużycie energii wpływają m.in. poziom wspomagania, masa rowerzysty i bagażu, ukształtowanie terenu, wiatr, temperatura, nawierzchnia, ciśnienie w oponach oraz częstotliwość zatrzymywania się i ruszania.
Dlatego wartości podawane przez Gazelle najlepiej traktować jako punkt odniesienia przy porównywaniu modeli. Przykładowo dla Ultimate C380 z akumulatorem 800 Wh producent podaje zakres 72–184 km, a dla Avignon C380 z takim samym akumulatorem 68–173 km. Ta sama pojemność nie oznacza więc automatycznie identycznego wyniku.
Jeżeli zwykle pokonujesz 20–30 km dziennie, największy dostępny akumulator nie zawsze będzie potrzebny. Przy turystyce, dużej liczbie podjazdów albo jeździe z obciążeniem większa pojemność daje natomiast znacznie większy margines.
Praktyczne sposoby ograniczania zużycia energii znajdziesz w poradniku jak zwiększyć zasięg roweru elektrycznego.
Pasek Gates i Enviolo – co oznacza C380?
W modelach takich jak Ultimate C380, Avignon C380 czy Eclipse C380 oznaczenie C380 jest związane z bezstopniową przekładnią Enviolo o zakresie przełożeń około 380%. W tych modelach współpracuje ona z paskiem Gates.
Taki zestaw pozwala płynnie dobierać przełożenie i wymaga mniej bieżącej pielęgnacji niż klasyczny napęd łańcuchowy. Pasek Gates nie wymaga smarowania.
Nie oznacza to jednak całkowitego braku obsługi. Pasek musi być prawidłowo ustawiony i napięty, a Enviolo pozostaje przekładnią mechaniczną, która również może wymagać kontroli lub serwisu.
Na co uważać przed zakupem Gazelle?
Nie wybieraj wyłącznie na podstawie liczby Nm
Większy moment nie czyni automatycznie jednego roweru lepszym od drugiego. Na płaskiej trasie Paris z Active Line 40 Nm może odpowiadać użytkownikowi lepiej niż cięższy i droższy model z mocniejszym silnikiem.
Sprawdź dokładny wariant i rocznik
Grenoble, Ultimate czy Avignon występują w kilku wersjach. Różnice mogą obejmować silnik, pojemność akumulatora, wyświetlacz, przekładnię i sposób zmiany biegów. Przy promocjach starszych roczników sama nazwa rodziny nie wystarczy więc do rzetelnego porównania.
Nie pomijaj jazdy próbnej
Geometria może mieć większe znaczenie niż niewielka różnica w specyfikacji. Avignon, Ultimate i Eclipse oferują wyraźnie inne pozycje za kierownicą. Jeśli masz możliwość, przed zakupem roweru za kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych przejedź się konkretnym modelem.
Porównuj cenę kompletnej konfiguracji
Dotyczy to szczególnie Cabby, gdzie cena bazowa nie obejmuje akumulatora, ale również Ultimate i Avignon, w których wybór 800 Wh podnosi cenę o 2000 zł. Porównanie samych kwot widocznych na liście modeli może być więc mylące.
Gwarancja Gazelle
Według aktualnych warunków producent zapewnia 10-letnią gwarancję na wady materiałowe i konstrukcyjne ramy oraz sztywnego przedniego widelca przy normalnym użytkowaniu i konserwacji.
Amortyzowane widelce oraz lakier ramy i widelca są objęte 5-letnią gwarancją. Silnik, akumulator, wyświetlacz, czujniki i pozostałe komponenty są co do zasady objęte okresem 2 lat, z uwzględnieniem warunków gwarancji i wyłączenia normalnego zużycia.
Wyjątkiem są m.in. Cabby i Makki – Gazelle podaje dla ich ram maksymalnie 5 lat gwarancji na wady materiałowe i konstrukcyjne.
Gazelle – krótko o holenderskiej marce
Historia Gazelle rozpoczęła się w 1892 roku w Dieren w Holandii. Kilka lat później firma rozpoczęła własną produkcję rowerów, a teren fabryki kupiła na początku XX wieku. Zakład w Dieren pozostaje siedzibą produkcji marki do dziś.
W 1992 roku, podczas obchodów stulecia firmy, Gazelle otrzymała tytuł „Royal”.
Ciekawym fragmentem historii jest model Electro z 1937 roku, opracowany wspólnie z Philipsem. Gazelle opisuje go jako pierwszy seryjnie produkowany rower elektryczny. Według danych marki sprzedano 117 egzemplarzy; konstrukcja ważyła około 50 kg, a zasięg wynosił około 40 km.
Jeżeli interesuje Cię przede wszystkim ocena samej marki, jej mocnych i słabych stron oraz odpowiedź na pytanie, czy warto za nią dopłacić, zobacz osobną analizę czy warto kupić rower elektryczny Gazelle.
A może używany Gazelle z Holandii?
Wysoka cena nowych modeli sprawia, że dużym zainteresowaniem cieszą się również używane Gazelle sprowadzane z Holandii. Mogą kosztować wyraźnie mniej, ale w przypadku roweru elektrycznego szczególnie ważne są stan akumulatora, elektroniki, silnika i całego napędu.
Temat opisujemy szerzej w poradniku używany rower elektryczny Gazelle z Holandii – czy warto kupić?.
Jeżeli masz już Gazelle i szukasz informacji o usterkach, kodach błędów lub serwisie, przejdź do naszego poradnika o problemach i serwisowaniu rowerów elektrycznych Gazelle.
Podsumowanie – który Gazelle ma najwięcej sensu?
Wybór Gazelle można w praktyce sprowadzić do charakteru jazdy. Paris jest prostą propozycją do miasta, Grenoble daje większy wybór napędów i wyposażenia, Ultimate lepiej pasuje do bardziej aktywnej turystyki, a Avignon do osób stawiających na maksymalnie wygodną pozycję.
Eclipse jest skierowany w stronę dłuższych tras i bardziej zróżnicowanych nawierzchni, natomiast Cabby pełni zupełnie inną funkcję – to rodzinny longtail do przewożenia dzieci i bagażu.
Nie ma więc jednego „najlepszego Gazelle”. Najlepszym wyborem będzie model, którego geometria, napęd, pojemność akumulatora i cena odpowiadają trasom, po których rzeczywiście zamierzasz jeździć.
Najczęściej zadawane pytania
Ile kosztuje nowy rower elektryczny Gazelle?
Najtańsze modele elektryczne w aktualnej polskiej ofercie zaczynają się w okolicach 11 000 zł. Grenoble kosztują mniej więcej 15–19 tys. zł, a Ultimate, Avignon, Eclipse i rodzinne konstrukcje mogą kosztować ponad 20–30 tys. zł. Trzeba sprawdzać konkretną konfigurację, ponieważ większy akumulator może wymagać dopłaty.
Jaki Gazelle wybrać do miasta?
Na płaskie, miejskie trasy dobrym punktem wyjścia jest Paris C7. Jeśli zależy Ci na większym komforcie, większym akumulatorze lub nieco mocniejszym wspomaganiu, warto porównać go z Grenoble C7+, C8 albo C8+.
Czym różni się Gazelle Ultimate od Avignon?
Ultimate ma bardziej aktywną pozycję i lepiej pasuje do dynamicznej jazdy oraz dłuższych tras. Avignon mocniej stawia na bardzo wyprostowaną pozycję i komfort. W aktualnych wersjach C380 oba modele korzystają z Bosch Performance Line PX 85 Nm i mogą być wyposażone w akumulator do 800 Wh.
Czy Gazelle Eclipse nadaje się na szuter?
Na łatwe i utwardzone drogi szutrowe – tak. Eclipse ma szerokie opony i amortyzowany widelec, ale pozostaje rowerem trekkingowo-turystycznym, a nie e-MTB do technicznych tras terenowych.
Co oznacza C380 w nazwie Gazelle?
W modelach takich jak Ultimate C380, Avignon C380 i Eclipse C380 oznaczenie jest związane z zastosowaniem bezstopniowej przekładni Enviolo o zakresie przełożeń około 380%. W tych modelach przekładnia współpracuje z paskiem Gates.
Czy wszystkie elektryczne Gazelle mają silnik Bosch?
Nie. Bosch dominuje w aktualnej polskiej ofercie, ale Gazelle stosuje również napędy Shimano. Chamonix C5 ma Shimano EP6 85 Nm, a Easyflow C7 – Shimano EP5 50 Nm.
Ile waży rower elektryczny Gazelle?
Zależy od modelu. Gazelle podaje m.in. 24,7 kg dla Paris C7, 27 kg dla Ultimate C380, 29,2 kg dla Avignon C380 i 32,3 kg dla rodzinnego Cabby C380. Przy porównywaniu masy warto zawsze sprawdzić dane konkretnej wersji i wyposażenia.
Czy rowery Gazelle są produkowane w Holandii?
Gazelle prowadzi produkcję w swojej fabryce w Dieren w Holandii. Podzespoły takie jak silniki, przekładnie czy hamulce pochodzą również od wyspecjalizowanych zewnętrznych producentów, m.in. Bosch, Shimano i Enviolo.
Źródła i materiały referencyjne
Gazelle Polska – aktualny katalog modeli i ceny
Gazelle Paris C7 – specyfikacja techniczna
Gazelle Grenoble – aktualne modele i ceny
Gazelle Ultimate C380 – specyfikacja, akumulatory i zasięg
Gazelle Avignon C380 – specyfikacja, akumulatory i zasięg
Gazelle Eclipse C380 – specyfikacja techniczna
Gazelle Eclipse Speed – specyfikacja techniczna
Gazelle Cabby C380 – konfigurator i specyfikacja
Gazelle Chamonix C5 – specyfikacja Shimano EP6
Gazelle Easyflow C7 – specyfikacja Shimano EP5
Gazelle – historia marki i modelu Electro
Enviolo – specyfikacja przekładni i zakres 380%









Dodaj komentarz