Okładka artykułu o marce Hillmiles z modelami MileCity 1, MilePort 1 i MileTrail 1 oraz logo Hillmiles
E-book Mój pierwszy rower elektryczny – praktyczny poradnik zakupu roweru elektrycznego
E-book · Nowość
Mój pierwszy rower elektryczny
Jak wybrać rower elektryczny, który naprawdę pasuje do Twojego życia. 230 stron · PDF od razu po zakupie.
29 zł Kup e-booka →

Data ostatniej aktualizacji: 2026-09-06

Widzisz rower Hillmiles w cenie około 2200–2700 zł i zastanawiasz się, czy to solidna marka, czy po prostu kolejny tani e-bike sprzedawany głównie przez platformy internetowe? Hillmiles jest młodą, budżetową marką rowerów elektrycznych, a dokumenty i rejestry pokazują konkretne powiązania z podmiotami ENGWE. Nie oznacza to jednak, że Hillmiles jest po prostu „tańszym ENGWE” ani że w Polsce korzysta z takiego samego zaplecza serwisowego. Największą zaletą jest cena w stosunku do wyposażenia, a głównym ryzykiem są różnice między wersjami oraz mniej przejrzyste zasady serwisu i dostępności części.
⚡ Kluczowe wnioski w 30 sekund
  • Hillmiles ma udokumentowane powiązania z podmiotami ENGWE. Potwierdzają to rejestry znaków i raport testowy MileTrail 1.
  • Obecna europejska oferta jest budżetowa: dominują silniki w tylnej piaście, baterie 36 V / 13 Ah i podstawowy osprzęt.
  • Opinie są przeważnie dobre, ale marka jest zbyt młoda, by na ich podstawie oceniać trwałość baterii i elektroniki po wielu latach.
  • Największy problem to niespójność konfiguracji. Specyfikacje wersji europejskich i amerykańskich oraz opisy ofert na platformach sprzedażowych potrafią się różnić pod względem hamulców, czujnika wspomagania, mocy i opisu ramy.
  • Producent publikuje roczną gwarancję na główne podzespoły i opisuje zdalną procedurę diagnostyki oraz wysyłki części, ale nie wskazuje publicznie sieci autoryzowanych serwisów w Polsce.
  • Warto rozważyć Hillmiles, jeśli trafisz na dobrą cenę i kupujesz od wiarygodnego sprzedawcy. Jeśli priorytetem jest lokalny serwis i łatwa dostępność części przez wiele lat, bezpieczniejszym wyborem będzie marka o bardziej ugruntowanej pozycji.
Reklama

Hillmiles – co to za firma i kto stoi za marką?

Oficjalna strona Hillmiles przedstawia markę jako producenta rowerów elektrycznych, który koncentruje się na napędach, zasięgu i konstrukcji ram. Nie ma tam jednak klasycznej historii przedsiębiorstwa, nazwisk założycieli ani czytelnego opisu struktury właścicielskiej. Regulamin europejskiego sklepu również nie przedstawia szczegółowo spółki stojącej za serwisem i odwołuje się głównie do marki oraz domeny Hillmiles.

Nie oznacza to jednak, że nie da się ustalić, jakie firmy są z nią powiązane. Zestawienie dokumentów prowadzi do konkretnych podmiotów związanych z ENGWE.

Jakie są powiązania Hillmiles z ENGWE?

Dokument lub rejestrCo z niego wynika
Zgłoszenie znaku M HILLMILES z 2024 r.Jako pierwotnego zgłaszającego wskazano Shenzhen ENGWE Industrial (Group) Co., Ltd.
Raport testowy UL 2849 dla MileTrail 1 z 2025 r.Wnioskodawcą jest Shenzhen ENGWE Industrial (Group) Co., Ltd., a producentem Huizhou Taiqi Technology Co., Limited.
Zgłoszenie znaku słownego HILLMILES z grudnia 2025 r.Jako zgłaszającego wskazano Shenzhen Xindamiao Sports Technology Co., Ltd. Według aktualnego rekordu jest to nadal zgłoszenie, a nie zarejestrowany znak.

Najbezpieczniejszy wniosek brzmi więc: Hillmiles ma udokumentowane związki z firmami ENGWE, ale nie ma podstaw, by bez zastrzeżeń nazywać go dziś po prostu submarką ENGWE. Różne rejestry i dokumenty wskazują kilka podmiotów, dlatego relacji właścicielskich nie należy upraszczać.

Kto faktycznie produkuje rowery Hillmiles?

Tu również warto odróżnić markę od fabryki. W raporcie testowym dla MileTrail 1 jako producenta wpisano Huizhou Taiqi Technology Co., Limited z prowincji Guangdong. To nie musi oznaczać, że każda wersja każdego modelu Hillmiles powstaje w tej samej fabryce, ale jest to konkretny, udokumentowany przypadek produkcji jednego z modeli Hillmiles.

To ważne, bo pozwala odróżnić Hillmiles od produktów, przy których trudno ustalić cokolwiek poza nazwą na ramie. Wiemy więc więcej niż tylko to, jaka nazwa znajduje się na ramie, ale nadal nie mamy tak przejrzystego obrazu organizacji, jaki oferują najwięksi europejscy producenci.

Czy rowery Hillmiles są dobre? Co mówią testy i opinie

W tej cenie Hillmiles nie próbuje konkurować z rowerami wyposażonymi w centralne napędy Bosch, Shimano czy Yamaha. To proste konstrukcje z silnikiem w tylnej piaście, baterią około 468 Wh i osprzętem dobranym z myślą o niskiej cenie. Taki rower może dobrze spełniać swoją rolę w mieście i rekreacji, ale trzeba oceniać go w odpowiednim segmencie cenowym.

Najciekawszy niezależny test MileCity 1, który znalazłem, przeprowadzono podczas codziennej pracy kurierskiej. Autor ocenił rower na 8/10. Chwalił płynne i ciche wspomaganie, wygodną pozycję oraz stosunek ceny do możliwości. W testowanym egzemplarzu pojawił się jednak problem z łańcuchem, a mechaniczne hamulce tarczowe zostały ocenione jako wystarczające, lecz mało przekonujące. Po poprawieniu długości łańcucha problem nie powracał.

W polskich ofertach również widać dobre oceny użytkowników. Jedna z aktualnych kart produktu MileCity 1 na Allegro miała 6 września 2026 r. średnią 4,93/5 przy 15 ocenach i 10 recenzjach, a Allegro oznaczało wszystkie te opinie jako potwierdzone zakupem. To niewielka próba, ale jest dla polskiego kupującego bardziej użytecznym punktem odniesienia niż oceny z zagranicznych platform sprzedażowych.

Znacznie większą liczbę opinii pokazuje Cdiscount: we wrześniu 2026 r. prezentował dla MileCity 1 średnią 4,5/5 przy 284 opiniach, a dla MilePort 1 4,5/5 przy 287 opiniach. Trzeba jednak czytać te dane ostrożnie: platforma zaznacza przy części wpisów, że opinia mogła zostać pierwotnie wystawiona dla produktu równoważnego lub podobnego. Dlatego samej średniej ocen nie traktuję jako dowodu trwałości konkretnej wersji.

Co użytkownicy najczęściej chwalą?

  • dobry stosunek ceny do wyposażenia;
  • wygodną, wyprostowaną pozycję w modelach miejskich;
  • prostą obsługę i stosunkowo łatwy montaż po wyjęciu z kartonu;
  • płynne wspomaganie w codziennej jeździe po mieście;
  • wyjmowaną baterię i praktyczne wyposażenie seryjne.

Co budzi najwięcej zastrzeżeń?

  • masa części modeli – niezależny test MileCity 1 podaje około 27 kg, a aktualna karta MileTrail 1 aż 33,17 kg;
  • podstawowe mechaniczne hamulce w części konfiguracji;
  • różnice między specyfikacją producenta, ofertami sprzedawców i rynkami;
  • brak rozbudowanej, publicznie dostępnej sieci serwisowej w Polsce;
  • zbyt krótka historia marki, by wiarygodnie ocenić trwałość elektroniki i baterii po 4–5 latach.

Wniosek jest dość prosty: Hillmiles potrafi zaoferować dużo za niewielkie pieniądze, ale dobra specyfikacja i pozytywne pierwsze opinie nie są tym samym co potwierdzona wieloletnia trwałość.

Jakie modele Hillmiles są obecnie oferowane?

W europejskiej ofercie Hillmiles we wrześniu 2026 r. znajdują się trzy rowery elektryczne dla dorosłych oraz MileRocket 1, który jest elektrycznym pojazdem terenowym dla dzieci. Na platformach sprzedażowych można spotkać również nazwy Mile 1, Mile 2 i inne warianty, których nie ma w aktualnym głównym katalogu Hillmiles. W takich przypadkach szczególnie ważne jest sprawdzenie konkretnej karty produktu, a nie opieranie się wyłącznie na nazwie marki.

ModelTypBateriaAktualna karta EUNajlepsze zastosowanie
MileCity 1miejski, niski przekrok36 V / 13 Ah250 W, 25 km/h, czujnik kadencji, mechaniczne tarczowemiasto, dojazdy, rekreacja
MilePort 1składany, 20 × 3,0 cala36 V / 13 Ah250 W, 25 km/h, czujnik kadencji, mechaniczne tarczowetransport autem, miasto, krótsze wycieczki
MileTrail 1miejski/trekkingowy36 V / 13 Ah250 W w katalogu, 25 km/h, mechaniczne tarczowe; karta EU nie opisuje czujnika tak jasno jak wersja USdojazdy i dłuższe trasy po łatwym terenie

Hillmiles MileCity 1 – najważniejsze parametry aktualnej wersji EU

MileCity 1 to podstawowy miejski model marki i jeden z najczęściej spotykanych w polskich ofertach, dlatego jego aktualną specyfikację warto pokazać dokładniej. Poniższe dane pochodzą z europejskiej karty produktu sprawdzonej 6 września 2026 r. Nie uwzględniam tu parametrów ze starszych ofert ani z wersji amerykańskiej.

ParametrAktualna karta EU MileCity 1
Silnik250 W; aktualna karta EU opisuje tę wartość jako „250W Peak”
Moment obrotowy42 Nm
Akumulator36 V / 13 Ah, czyli około 468 Wh
Czujnik wspomaganiaczujnik kadencji
Hamulcemechaniczne tarczowe, tarcze 160 mm
Koła i ramakoła 26 cali, rama ze stali wysokowęglowej
Wzrost i obciążenie155–185 cm; maksymalne obciążenie 120 kg
Zasięg deklarowany65–100 km ze wspomaganiem; 50–65 km w trybie opisanym przez producenta jako „pure electric”
Masaokoło 27 kg według niezależnego testu Basic Tutorials; karta EU podaje 33,17 kg jako „gross weight”, czyli wagę brutto przesyłki

Sprawdź aktualne oferty MileCity 1 na Amazon.pl

Porównaj ceny MileCity 1 w Ceneo

Linki afiliacyjne Amazon i Ceneo – zakup przez te odsyłacze może przynieść nam prowizję, bez dodatkowego kosztu dla Ciebie.

Hillmiles MileCity 1 – miejski rower elektryczny z niskim przekrokiem

Hillmiles MilePort 1 – składany model

MilePort 1 omawiam osobno, dlatego tutaj nie powielam pełnej tabeli jego parametrów. Jeśli interesuje Cię składany model, szczegółowe dane i praktyczne ograniczenia znajdziesz w osobnej analizie Hillmiles MilePort 1.

Sprawdź aktualne oferty MilePort 1 na Amazon.pl

Porównaj ceny MilePort 1 w Ceneo

Linki afiliacyjne Amazon i Ceneo – zakup przez te odsyłacze może przynieść nam prowizję, bez dodatkowego kosztu dla Ciebie.

Reklama

Hillmiles MilePort 1 – składany rower elektryczny z szerokimi oponami

Hillmiles MileTrail 1 – najważniejsze parametry aktualnej wersji EU

MileTrail 1 często pojawia się w polskich ofertach, a jednocześnie właśnie przy tym modelu występuje sporo rozbieżności między rynkami. Dlatego poniżej podaję wyłącznie dane z aktualnej europejskiej strony Hillmiles i oficjalnego katalogu marki.

ParametrAktualna wersja EU MileTrail 1
Silnik250 W według oficjalnego katalogu Hillmiles; sama karta produktu nie podaje tej wartości ponownie w tabeli specyfikacji
Akumulator36 V / 13 Ah, czyli około 468 Wh
Prędkość wspomaganiado 25 km/h
Sterowaniekarta EU podaje „Thumb shifter”; nie opisuje rodzaju czujnika tak jednoznacznie jak karta MileCity 1
Hamulcemechaniczne tarczowe
Ramastal wysokowęglowa
Wzrost i obciążenie155–185 cm; maksymalne obciążenie 120 kg
Masa33,17 kg według aktualnej karty produktu EU
Zasięg deklarowany80–100 km ze wspomaganiem; 50–65 km w trybie opisanym jako „pure electric”

Sprawdź aktualne oferty MileTrail 1 na Amazon.pl

Porównaj ceny MileTrail 1 w Ceneo

Linki afiliacyjne Amazon i Ceneo – zakup przez te odsyłacze może przynieść nam prowizję, bez dodatkowego kosztu dla Ciebie.

Hillmiles MileTrail 1 – rower elektryczny miejsko-trekkingowy.

Hillmiles MileRocket 1 – to nie jest zwykły rower elektryczny

MileRocket 1 należy traktować osobno od MileCity 1, MilePort 1 i MileTrail 1. Europejski katalog Hillmiles określa go jako „Electric Motorcycle” i „Dirt Bike For Kids”. Aktualna wersja EU ma silnik opisany jako 250 W, baterię 36 V / 4 Ah, moment 60 Nm, trzy poziomy prędkości i deklarowany zasięg około 20 km. Na rynku można spotkać również warianty opisywane jako 300 W, co jest kolejnym powodem, by sprawdzać konkretną wersję.

⚠️ Ważne: MileRocket 1 nie jest klasycznym pedelecem uruchamianym naciskiem na pedały. Producent przedstawia go jako dziecięcy pojazd terenowy, a oferty sprzedażowe zawierają ostrzeżenia, aby nie używać go w ruchu ulicznym. Nie kupuj go z myślą o jeździe dziecka po drodze publicznej, drodze dla rowerów czy chodniku.

Ile kosztuje rower Hillmiles? Ceny we wrześniu 2026

Oficjalny europejski sklep Hillmiles oznacza obecnie główne modele jako wyprzedane, dlatego bardziej miarodajne są ceny widoczne w aktualnych polskich ofertach. 6 września 2026 r. MileCity 1 można było znaleźć na Allegro od około 2199 zł, a jedna z głównych kart produktu kosztowała 2469,05 zł. MileTrail 1 pojawiał się za około 2699 zł, natomiast MilePort 1 kosztował około 2299–2439 zł. Ceny potrafią zmieniać się nawet z dnia na dzień.

To nie są ceny katalogowe ani gwarantowane przedziały. Ceny na platformach sprzedażowych zmieniają się dynamicznie, a tańsza oferta może dotyczyć innej wersji wyposażenia, wysyłki z innego kraju albo sprzedawcy z gorszą obsługą posprzedażową. W przypadku Hillmiles różnica 200–300 zł nie powinna być ważniejsza od jednoznacznej specyfikacji i wiarygodnego sprzedawcy.

Uwaga na różne wersje Hillmiles – sprawdzaj konkretną ofertę

To najważniejsza rzecz, którą odkryłem przy ponownej weryfikacji marki. Ta sama nazwa modelu nie gwarantuje identycznej konfiguracji na każdym rynku i u każdego sprzedawcy. Nie chodzi tylko o drobne różnice, takie jak kolor. Czasem zmieniają się elementy wpływające na charakter jazdy i legalność konkretnego egzemplarza.

ParametrPrzykład rozbieżnościCo zrobić przed zakupem
Czujnik wspomaganiaAktualna karta EU MileCity 1 podaje czujnik kadencji. Amerykańska wersja MileTrail 1 jest opisywana z czujnikiem momentu.Sprawdź kartę konkretnej wersji i poproś sprzedawcę o potwierdzenie.
HamulceAktualna europejska karta MileTrail 1 podaje hamulce mechaniczne, podczas gdy amerykańska opisuje wariant hydrauliczny.Nie zakładaj wyposażenia na podstawie samej nazwy MileTrail 1.
Moc i prędkośćKarty EU podają 250 W i 25 km/h, amerykańskie wersje części modeli podają 700 W peak i 20 mph.Kupując w Polsce, sprawdzaj parametry europejskiej wersji, a nie specyfikację z USA.
Materiał i masaOficjalne karty EU opisują stal wysokowęglową, podczas gdy część ofert na platformach sprzedażowych deklaruje aluminium. Różnią się też podawane masy netto i brutto.Poproś o masę netto roweru i materiał konkretnej ramy.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak bardzo czujnik kadencji zmienia sposób jazdy względem czujnika momentu, zobacz nasze porównanie czujnika kadencji i momentu obrotowego.

Czy Hillmiles ma manetkę gazu i czy jest legalny w Polsce?

Nie wystarczy spojrzeć wyłącznie na napis „250 W” i limit 25 km/h. Zgodnie z polską definicją roweru pomocniczy napęd elektryczny ma być uruchamiany naciskiem na pedały, zasilany napięciem nie wyższym niż 48 V, mieć znamionową moc ciągłą nie większą niż 250 W, a jego moc ma stopniowo maleć i spaść do zera po przekroczeniu 25 km/h.

⚠️ Ważne przed zakupem: sprawdź dwie rzeczy. Po pierwsze, aktualne karty europejskie MileCity 1 i MilePort 1 używają określeń „thumb shifter” i „pure electric range”. Z kolei w niektórych instrukcjach manetka jest opisana wyłącznie jako pomoc prowadzenia do 6 km/h. Jeśli manetka pozwala napędzać rower bez pedałowania w normalnym zakresie prędkości, taka konfiguracja nie odpowiada polskiej definicji roweru. Po drugie, aktualna karta EU MileCity 1 opisuje moc silnika jako „250W Peak”, czyli wartość szczytową, podczas gdy polskie przepisy odnoszą się do znamionowej mocy ciągłej nie większej niż 250 W. Sam zapis „250W Peak” nie potwierdza więc, jaka jest znamionowa moc ciągła. Przed zakupem poproś sprzedawcę o potwierdzenie działania manetki, znamionowej mocy ciągłej oraz deklarację zgodności konkretnej wersji.

Szerzej wyjaśniamy to w artykule kiedy rower elektryczny przestaje być rowerem. W przypadku Hillmiles jest to szczególnie istotne właśnie dlatego, że opisy różnych wersji nie są w pełni spójne.

Jaki jest realny zasięg Hillmiles?

MileCity 1, MilePort 1 i MileTrail 1 są w aktualnych kartach europejskich wyposażone w baterie 36 V / 13 Ah, czyli około 468 Wh. Deklaracje producenta nie są identyczne dla wszystkich modeli: dla MileCity 1 producent deklaruje 65–100 km ze wspomaganiem, a MilePort 1 i MileTrail 1 – 80–100 km. To wartości możliwe przy sprzyjających warunkach i oszczędnym używaniu silnika, a nie dystans gwarantowany każdemu użytkownikowi.

Znacznie więcej mówi test terenowy MileCity 1. Cięższy rowerzysta, jadący z dodatkowym ładunkiem, pokonał około 26 mil, czyli 42 km, z przewyższeniem około 610 m i przez większość czasu używał najwyższego poziomu wspomagania. Po przejechaniu tego dystansu wskaźnik pokazywał jeszcze jedną kreskę baterii. Autor ocenił, że w takich warunkach zasięg wyniósłby nieco ponad 30 mil, a lżejsza osoba na łatwiejszej trasie powinna zbliżyć się do około 40 mil, czyli mniej więcej 64 km.

Dlatego przy planowaniu trasy nie zakładałbym automatycznie zasięgu 100 km. W praktyce wynik będzie zależał od masy użytkownika, temperatury, wiatru, ciśnienia w oponach, ukształtowania terenu i poziomu wspomagania. Więcej o tym, jak interpretować deklaracje producentów, znajdziesz w poradniku o realnym zasięgu rowerów elektrycznych.

Gwarancja, reklamacja, części i serwis Hillmiles w Polsce

Co obejmuje gwarancja producenta?

Hillmiles publikuje szczegółową tabelę gwarancyjną. Dla wielu głównych podzespołów – m.in. kontrolera, ładowarki, wyświetlacza, czujników, silnika i baterii – podaje 12 miesięcy ochrony. Część elementów eksploatacyjnych ma krótsze okresy. W przypadku baterii producent wymienia m.in. brak możliwości magazynowania energii, problemy z zasilaniem oraz spadek pojemności poniżej 60% jako sytuacje, które mogą kwalifikować się do wymiany w okresie gwarancyjnym, z wyłączeniem m.in. zalania i uszkodzeń spowodowanych przez użytkownika.

Procedura jest zdalna. Klient ma przesłać opis problemu, zdjęcia lub film, numer zamówienia oraz informację o platformie zakupu. Procedura przewiduje następnie diagnostykę, ewentualne dodatkowe testy i wysłanie odpowiedniej części. Po upływie gwarancji producent informuje, że części oraz wysyłka są płatne.

Roczna gwarancja nie oznacza, że po roku tracisz wszystkie prawa

Gwarancja producenta to tylko jedna z dróg reklamacji. Jeżeli kupujesz jako konsument od przedsiębiorcy podlegającego polskim przepisom konsumenckim, sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową przez 2 lata od wydania produktu. UOKiK wyraźnie rozróżnia dobrowolną gwarancję gwaranta i ustawowe prawa wobec sprzedawcy. Dlatego przy zakupie na Allegro, Amazonie czy innej platformie sprzedażowej ważne jest nie tylko logo Hillmiles, lecz przede wszystkim kto formalnie sprzedaje Ci rower.

Reklama

Czy Hillmiles ma serwis w Polsce?

Nie znalazłem na oficjalnej stronie publicznie dostępnej listy autoryzowanych punktów serwisowych Hillmiles w Polsce. Producent kieruje użytkowników do kontaktu mailowego i zdalnej diagnostyki. To nie oznacza, że roweru nie da się naprawić: typowe elementy mechaniczne może obsłużyć wiele warsztatów. Większym problemem są elementy elektryczne i elektroniczne, gdy potrzebny jest zgodny kontroler, wyświetlacz, bateria albo wiązka przewodów.

Aktualny sklep Hillmiles nie udostępnia rozbudowanego katalogu części zamiennych, ale warunki gwarancji potwierdzają, że producent wysyła części po diagnostyce i przewiduje ich odpłatne dostarczanie po gwarancji. To lepsza sytuacja niż całkowity brak wsparcia, lecz mniej wygodna niż sieć serwisowa z częściami dostępnymi od ręki. Jeśli rozważasz taki zakup, przeczytaj również nasz materiał o tym, czy serwisy naprawiają chińskie rowery elektryczne.

Gdzie kupić Hillmiles?

W Polsce Hillmiles jest sprzedawany przede wszystkim przez platformy internetowe. We wrześniu 2026 r. na Allegro znajdowało się wiele ofert MileTrail 1, ale opisy ofert różniły się pod względem ramy, hamulców i deklarowanego zasięgu. To dobry przykład, dlaczego sprzedawca i dokładna specyfikacja są ważniejsze niż sama najniższa cena.

💡 Dlaczego linki Amazon prowadzą do aktualnych ofert modelu? Na Amazon.pl mogą zmieniać się sprzedawcy i dostępność konkretnych kart produktu, a ten sam model może pojawiać się pod różnymi numerami ASIN. Dlatego odsyłacze w tym artykule prowadzą do bieżących ofert konkretnego modelu, a nie do jednego sprzedawcy, który za kilka tygodni może już nie mieć roweru w sprzedaży. Przed zamówieniem sprawdź aktualną ocenę sprzedawcy, liczbę opinii oraz warunki wysyłki i zwrotu.

Przed zakupem sprawdź dane firmy sprzedającej, warunki zwrotu, sposób realizacji reklamacji i kraj, z którego faktycznie wysyłany jest rower. Pomocna będzie też nasza checklista w poradniku gdzie kupić rower elektryczny.

Największe zalety i wady Hillmiles

Zalety

  • Niska cena wejścia – modele Hillmiles należą do budżetowej części rynku.
  • Przyzwoita pojemność baterii jak na ten segment cenowy – 36 V / 13 Ah, czyli około 468 Wh w głównych modelach dla dorosłych.
  • Prosta konstrukcja – silnik w piaście i popularny mechaniczny osprzęt to proste, dobrze znane rozwiązania.
  • Praktyczne wyposażenie – w zależności od modelu dostajemy oświetlenie, błotniki, bagażnik lub możliwość składania.
  • Udokumentowane powiązania biznesowe – związki z podmiotami ENGWE oraz producentem wskazanym w dokumentacji można zweryfikować w rejestrach i raportach.

Wady i ryzyka

  • Niespójne specyfikacje między rynkami i sprzedawcami.
  • Brak publicznie dostępnej listy autoryzowanych serwisów w Polsce.
  • Wysoka masa części modeli – niezależny test MileCity 1 podaje około 27 kg, a aktualna karta MileTrail 1 aż 33,17 kg. To ważne, jeśli rower trzeba regularnie wnosić.
  • Podstawowe hamulce w części wersji – w niezależnym teście MileCity 1 były jednym ze słabszych punktów.
  • Krótka historia marki, przez co trudno ocenić trwałość po kilku latach intensywnego użytkowania.

Kupujesz Hillmiles? Sprawdź te 7 rzeczy

  1. Sprzedawcę. Sprawdź pełne dane firmy, kraj siedziby, historię konta i zasady reklamacji.
  2. Dokładną wersję modelu. Nie zakładaj, że każda oferta MileCity 1 czy MileTrail 1 ma identyczny osprzęt.
  3. Czujnik wspomagania. Kadencja i moment obrotowy dają wyraźnie inne odczucia podczas jazdy.
  4. Rodzaj hamulców. Zweryfikuj, czy konkretna wersja ma hamulce mechaniczne czy hydrauliczne.
  5. Działanie manetki. Ustal, czy służy wyłącznie do pomocy prowadzenia, czy napędza rower bez pedałowania.
  6. Deklarację zgodności i parametry wersji UE. Sprawdź je – są ważniejsze niż opis amerykańskiej wersji tego samego modelu.
  7. Części po gwarancji. Zapytaj sprzedawcę, czy dostarczy baterię, kontroler, wyświetlacz i ładowarkę do Twojej wersji.

Dla kogo Hillmiles ma sens, a kto powinien dopłacić?

Hillmiles warto rozważyć, jeśli

  • szukasz możliwie taniego e-bike’a do miasta lub rekreacji;
  • jeździsz głównie po płaskim lub lekko pofałdowanym terenie;
  • masz garaż, piwnicę z wygodnym dostępem albo windę;
  • akceptujesz wsparcie prowadzone głównie zdalnie i potrafisz zorganizować lokalny serwis mechaniczny;
  • kupujesz od sprzedawcy z jasnymi warunkami reklamacji.

Lepiej dopłacić do innej marki, jeśli

  • rower ma być podstawowym środkiem transportu przez cały rok;
  • chcesz mieć autoryzowany serwis blisko domu;
  • zależy Ci na pewnej dostępności elektroniki i baterii przez wiele lat;
  • często jeździsz po stromych podjazdach i oczekujesz mocnego napędu centralnego;
  • zależy Ci na możliwie lekkim e-bike’u albo musisz regularnie wnosić rower po schodach.

Hillmiles a alternatywy w podobnym budżecie

Jeśli Hillmiles kusi ceną, ale obawiasz się serwisu lub różnic między wersjami, warto sprawdzić również rowery dostępne w dużych polskich sieciach. Nie wszystkie są równie tanie, ale dopłata może oznaczać prostszą ścieżkę reklamacji, łatwiejszy kontakt ze sprzedawcą albo lżejszą ramę.

ModelCena 6.09.2026Co dostajeszKiedy ma więcej sensu niż Hillmiles
Indiana E-City M18.53099,98 zł z kodem28 cali, silnik w tylnej piaście, deklarowany zasięg do 80 km, masa 27 kg, stalowa ramagdy wolisz zakup w dużej polskiej sieci i łatwiejszą ścieżkę obsługi posprzedażowej, nawet kosztem dopłaty około 600–900 zł
Lancia Ypsilon Incanto D172999,99 zł z kodemaluminiowa rama, masa 24,8 kg, koła 26 cali, silnik w tylnej piaście, deklarowany zasięg do 80 kmgdy zależy Ci na aluminiowej ramie i zakupie u dużego krajowego sprzedawcy
Indiana E-Moena 8 D183498,99 zł z kodemaluminiowa rama, masa 25 kg, koła 28 cali, silnik w tylnej piaście, deklarowany zasięg do 100 kmgdy możesz dopłacić około 1000 zł i chcesz lżejszą konstrukcję oraz bardziej klasyczny rower miejski sprzedawany przez dużą sieć

6 września 2026 r. ceny alternatyw w Media Expert uwzględniały promocje z kodem ważne do 30 września 2026 r.; przed zakupem trzeba sprawdzić bieżącą cenę i dostępność.

W przypadku Lancii przewagą w tym porównaniu nie jest większa przejrzystość samej marki rowerowej. Chodzi przede wszystkim o aluminiową ramę oraz zakup u dużego krajowego sprzedawcy z prostszą ścieżką reklamacyjną.

Nie oznacza to, że któryś z tych modeli jest automatycznie „lepszy”. Hillmiles nadal ma przewagę cenową, a podstawowe modele oferują baterię 468 Wh. Alternatywy mają przewagę głównie wtedy, gdy ważniejsza od najniższej ceny jest dla Ciebie zakup u dużego sprzedawcy i łatwiejsza obsługa posprzedażowa, bardziej jednoznaczna specyfikacja produktu albo lżejsza rama. Więcej aktualnych przykładów znajdziesz w naszym przeglądzie rowerów elektrycznych w Media Expert.

Czy warto kupić rower Hillmiles? Werdykt

Po ponownej analizie marki moja ocena jest nieco bardziej pozytywna niż wcześniej, ale nadal ostrożna. Hillmiles nie wygląda na markę stworzoną wyłącznie po to, by sprzedać kilka partii rowerów na platformach internetowych. Są konkretne dokumenty łączące markę z firmami ENGWE, dla jednego z modeli wskazano producenta, a Hillmiles publikuje instrukcje, warunki gwarancji i procedurę dostarczania części.

Największą zaletą pozostaje cena w stosunku do wyposażenia. Największym problemem nie jest natomiast samo pochodzenie roweru z Chin, lecz niespójność wersji oraz mniej przejrzyste zasady serwisu i dostępności części w Polsce. Dlatego Hillmiles może być rozsądnym zakupem, ale tylko wtedy, gdy kupujesz konkretną, dobrze opisaną wersję od sprzedawcy, u którego w razie potrzeby sprawnie złożysz reklamację.

Najważniejsza zasada: w przypadku Hillmiles wybieraj nie tylko model, ale przede wszystkim konkretną wersję i konkretnego sprzedawcę. Od wersji zależy wyposażenie roweru, a od sprzedawcy – jakość obsługi posprzedażowej.

Najczęściej zadawane pytania

Hillmiles – co to za firma?

Hillmiles to marka budżetowych rowerów elektrycznych obecna na rynku od około 2024 roku. Dokumenty pokazują powiązania z firmami ENGWE, natomiast w osobnym zgłoszeniu znaku słownego HILLMILES z grudnia 2025 r. jako zgłaszającego wskazano Shenzhen Xindamiao Sports Technology Co., Ltd. Aktualny rekord ma status zgłoszenia, a nie zarejestrowanego znaku.

Czy Hillmiles to marka ENGWE?

Istnieją mocne, udokumentowane powiązania: znak M HILLMILES został pierwotnie zgłoszony przez Shenzhen ENGWE Industrial (Group), a raport testowy MileTrail 1 również wskazuje tę firmę jako wnioskodawcę. Nie ma jednak podstaw, by upraszczać to do stwierdzenia, że każdy Hillmiles jest po prostu rowerem ENGWE pod innym logo.

Kto produkuje rowery Hillmiles?

Dla MileTrail 1 raport UL 2849 z 2025 r. wskazuje jako producenta Huizhou Taiqi Technology Co., Limited. Nie należy jednak automatycznie przenosić tej informacji na wszystkie modele i wszystkie serie produkcyjne.

Czy rowery Hillmiles są dobre?

W segmencie budżetowym wypadają sensownie: oferują około 468 Wh baterii, prosty napęd w piaście i praktyczne wyposażenie. Niezależny test MileCity 1 ocenił rower na 8/10, ale wskazał też słabsze hamulce i problem z łańcuchem w testowanym egzemplarzu. Marka jest jeszcze zbyt młoda, by wiarygodnie oceniać trwałość po wielu latach.

Czy Hillmiles ma serwis w Polsce?

Nie znalazłem publicznej listy autoryzowanych serwisów Hillmiles w Polsce. Oficjalny model wsparcia opiera się głównie na kontakcie mailowym, zdalnej diagnostyce i wysyłaniu części. Zwykłe elementy mechaniczne można serwisować lokalnie, ale elektronikę warto wcześniej omówić z warsztatem.

Czy można kupić części do Hillmiles?

Hillmiles nie prowadzi obecnie rozbudowanego publicznego katalogu części zamiennych w europejskim sklepie. Warunki gwarancji opisują jednak wysyłanie części po zdalnej diagnozie, a po gwarancji ich odpłatne dostarczanie wraz z kosztami wysyłki.

Ile wynosi gwarancja Hillmiles?

Dla wielu głównych podzespołów, takich jak silnik, kontroler, ładowarka, wyświetlacz i bateria, producent podaje 12 miesięcy. Niektóre części mają krótsze okresy. Gwarancja producenta nie wyłącza ustawowych praw konsumenta wobec sprzedawcy.

Ile kosztuje rower Hillmiles?

6 września 2026 r. MileCity 1 można było znaleźć na Allegro od około 2199 zł, a jedna z głównych kart produktu kosztowała 2469,05 zł. MileTrail 1 pojawiał się za około 2699 zł, natomiast MilePort 1 kosztował około 2299–2439 zł. Ceny na platformach sprzedażowych są dynamiczne i mogą dotyczyć różnych konfiguracji, dlatego zawsze warto porównać nie tylko kwotę, ale też sprzedawcę i dokładną specyfikację.

Czy rowery Hillmiles są legalne w Polsce?

Zależy od dokładnej konfiguracji. Sama deklaracja 250 W i 25 km/h nie wystarcza, jeśli rower może być napędzany bez pedałowania w normalnym zakresie prędkości. Przed zakupem trzeba sprawdzić sposób działania manetki, parametry konkretnego egzemplarza i deklarację zgodności.

Który Hillmiles wybrać?

Do jazdy po mieście najbardziej naturalnym wyborem jest MileCity 1 z niskim przekrokiem. MilePort 1 warto wybrać, gdy priorytetem jest możliwość złożenia roweru. MileTrail 1 jest bardziej uniwersalnym wariantem do dojazdów i rekreacji, ale przed zakupem trzeba szczególnie dokładnie sprawdzić jego wersję, ponieważ na rynku występują konfiguracje z różnymi hamulcami i czujnikami.

Źródła i materiały referencyjne

Źródła i dane sprawdzono 6 września 2026 r. Przy informacjach, które różnią się między rynkami, pierwszeństwo dawałem aktualnym kartom europejskim i dokumentom dotyczącym konkretnej wersji.

E-book · Praktyczny poradnik zakupu
E-book Mój pierwszy rower elektryczny – praktyczny poradnik zakupu e-bike’a
Kup e-bike’a, którego naprawdę potrzebujesz
Bez ślepej wiary w katalogowe zasięgi, marketingowe obietnice i promocje, które kończą się „właśnie dzisiaj”. Ten poradnik pomoże Ci spokojnie zrozumieć silnik, baterię, zasięg, komfort i realne koszty — zanim wydasz kilka tysięcy złotych.
29 zł
Kup e-booka za 29 zł →
Płatność jednorazowa · Dostęp natychmiast · Plik PDF